Co zrobić, aby wgniecenie było niewidoczne?

Co zrobić, aby wgniecenie było niewidoczne? Biorąc pod uwagę, że nadwozie jest najdroższą częścią pojazdu, właściciele muszą stale monitorować jego stan, aby przedłużyć żywotność głównej konstrukcji napędu i poszczególnych elementów nadwozia. Głównym zadaniem jest pełna ochrona nadwozia przed korozją. Należy również zauważyć, że ciało przenosi nie tylko obciążenie funkcjonalne, ale także estetyczne. Jednocześnie uszkodzenia takie jak wgniecenia mogą znacznie pogorszyć wygląd auta.

Jak nie widzieć wgnieceń na samochodzie?

Spadające przedmioty, konsekwencje silnego gradu, kontakt drzwi sąsiedniego samochodu z karoserią Twojego samochodu, gruz wypadający spod koła sąsiedniego samochodu, ale najczęściej błędy parkowania własne i sąsiadów Z tego powodu i wielu w innych warunkach na ciele na podwórku lub w garażu mogą pojawić się wgniecenia. Czy zawsze muszę odwozić samochód do lakierni i czy jest jakiś inny sposób na usunięcie wgniecenia? Istnieje wiele sposobów na przywrócenie organizmu do dobrej kondycji, a eksperci z naszej pracowni znają je wszystkie.

Należy pamiętać, że samodzielne wykonanie takiej pracy może tylko pogorszyć i tak już uszkodzoną powłokę ciała. Dobrą i tanią metodą jest usunięcie wgnieceń bez malowania, dzięki czemu można naprawić uszkodzenia nie naruszając fabrycznej farby. Specjalizujemy się w wykonywaniu takich zadań z doskonałymi wynikami. Jeśli więc masz wgniecenie na ciele, skontaktuj się z nami bez wizyty u malarza.

Automatycznie usuwaj wgniecenia z karoserii za pomocą przyssawek próżniowych

Podczas korzystania z przyssawki próżniowej nie są wymagane żadne dodatkowe urządzenia i materiały. Wydajność zależy bezpośrednio od tego, jak dobrze narzędzie pasuje do konkretnego wgniecenia. Aby uzyskać dobre wyniki i uniknąć malowania, upewnij się, że średnica przyssawki jest nieco mniejsza niż rozmiar wgłębienia.

W takim przypadku krawędź przyssawki musi znajdować się blisko metalu, w przeciwnym razie trudno będzie utworzyć wiązanie próżniowe. Innymi słowy, tą metodą trudno jest wyeliminować defekty o skomplikowanych wgnieceniach. Uszkodzone sektory należy oczyścić i osuszyć, usuwając osadzony brud lub rdzę, jeśli to konieczne, przed zamontowaniem przyssawek.

Po zamontowaniu przyssawek wyciągamy powietrze z powstałej wnęki. Proces ten przebiega na różne sposoby w różnych modelach przyssawek. Następnie możesz zacząć wyciągać wgniecenie. W tym celu pociągnij uchwyt przyssawki w żądanym kierunku. Zwykle wystarcza siła mięśni, ale czasami można wykorzystać przyczepność innych pojazdów. W końcowej fazie do wnęki między korpusem a przyssawką wprowadzane jest powietrze, aby oddzielić je od metalu. Wskazane jest posiadanie takiego doświadczenia zawodowego, w przeciwnym razie efekty usuwania wgnieceń mogą nie być zadowalające.

Usuwanie wgnieceń bez malowania

Usunięcie wgniecenia bez malowania szybko przywróci powierzchnię samochodu do nieskazitelnego stanu. Dziś ta technologia stała się powszechna. W naszych warsztatach kierowcy coraz bardziej interesują się tym rewolucyjnym procesem, który prowadzi do zachowania oryginalnej powłoki lakierniczej.

Jakie wgniecenia można usunąć bez malowania?

Oczywiście nie wszystkie uszkodzenia ciała można naprawić bez większych napraw.

Jak dotąd zaawansowana technologia usuwania wgnieceń bez malowania jest w stanie poradzić sobie z 97-100% konsekwencji:

  • Sople, grad.
  • Przypadkowego złego zaparkowania.
  • Przypadkowego otworzenia drzwi.
  • Szkody drogowe.
  • Zachowanie destrukcyjne: zewnętrzny nacisk na części ciała z rąk i stóp.

Posiadamy nowoczesny sprzęt i technologię, dzięki czemu bez problemu możemy usunąć wgniecenia z ciała. Ważne jest, aby lakier nie uległ uszkodzeniu, a metal bardzo mało się rozciągał. ważny! Tylko wykwalifikowany ekspert może dokładnie określić zdolność usuwania wgnieceń bez malowania. Poda również dokładną cenę za nadchodzącą naprawę.

Korzyści z usuwania wgnieceń bez malowania

Nowy sposób usuwania wgnieceń bez malowania jest doskonały. Coraz więcej właścicieli samochodów z uszkodzonym nadwoziem korzysta z usługi z różnych powodów. Po pierwsze, obróbka metalu jest szybka. Przy użyciu tradycyjnych technik naprawa karoserii trwa kilka dni. Dzieje się tak dlatego, że każda warstwa szpachli, podkładu i lakieru musi być całkowicie wysuszona i utwardzona przed malowaniem samochodu. To zajmuje dużo czasu. Usuwanie wgnieceń przy użyciu nowoczesnych technik trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

Co zrobić, aby wgniecenie było niewidoczne?
Co zrobić, aby wgniecenie było niewidoczne?

Drugą ważną zaletą tej metody usuwania wgnieceń jest ekonomia pracy. Na rozwój kosztów pracy nie wpływają drogie materiały, takie jak szpachlówki, farby, lakiery itp. Zazwyczaj koszt takiego usunięcia wgnieceń jest kilkakrotnie tańszy niż tradycyjne metody naprawy karoserii. W większości przypadków wgniecenia można usunąć bez usuwania części karoserii i wykończenia wnętrza. Lakier fabryczny po takim przetworzeniu zachowuje swoją funkcję ochronną.

Podczas usuwania wgnieceń bez malowania używaj specjalistycznych narzędzi do prac wewnętrznych i zewnętrznych. Jest to najnowsza kombinacja różnych systemów wyrównania, które pozwalają idealnie korygować uszkodzone powierzchnie. Stosowane systemy klejące to: specjalne grzybki, adaptery, mini-podnośniki i pistolety do kleju. Jako pomoc nasi specjaliści stosują: młotki, rdzenie, kliny, kielnie, ograniczniki, podkładki rozprężne, zaciski i uchwyty.