Skup telefonów to dobre rozwiązanie dla osób prywatnych i firm

Skup telefonów to dobre rozwiązanie dla osób prywatnych i firm. W zakresie usług skupu telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów znajduje się skup sprzętu nowego i używanego. Nieużywany sprzęt można również wymienić na inny model znajdujący się w ofercie. Najczęściej ceny skupu telefonów używanych kształtują się w granicach 75% ceny nowych urządzeń a jest to zależne od stanu telefonu. Okazuje się, że można zarabiać dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Skup telefonów – nowe, używane i uszkodzone aparaty za gotówkę

Wiele osób posiada w swoim domu niepotrzebne telefony komórkowe oraz inny sprzęt. Zalegają w szafkach a ich właściciel, ma przecież świadomość, że nikt nie będzie już z nich korzystał. Nie ma sensu przechowywać rzeczy, które nie przydadzą się domownikom ani znajomym, lepiej sprzedać je do skupu telefonów i trochę zarobić. Skupowi podlegają aparaty nowe, starsze i niechodliwe a także uszkodzone np. z pękniętą szybką, obudową itd. W trosce o naszą planetę sprzedajemy do skupu telefony, które po naprawie zostaną wykorzystane ponownie lub nawet nienadające się do naprawy. Te ostatnie skup  może bezpłatnie recyklingować w sposób ekologiczny. Takie działania pomagają właścicielom smartfonów, tabletów ograniczyć zanieczyszczenie środowiska. Taki skup telefonów oznacza 100% satysfakcji.

Jak działa skup telefonów?

Skup telefonów to dobre rozwiązanie dla osób prywatnych i firmSkup telefonów powstał z myślą o osobach, które są zabiegane i nie mają czasu poszukiwać nabywców swoich niemodnych, zużytych telefonów komórkowych. Teraz mają oni możliwość ich sprzedaży za gotówkę. Po otrzymaniu takiego sprzętu pracownicy skupu sprawdzają jego sprawność, w przypadku niespełnienia wymagań klientowi przedstawiana jest odpowiednia propozycja zakupu. Skup telefonów chce zapewnić zgłaszającym się klientom pewność dokonania właściwej decyzji, pracownicy zawsze służą swoim doświadczeniem a także praktycznymi poradami. Co bardzo istotne każde urządzenia skupowane jest za gotówkę. Wymagania, jakie stawia skup telefonów swoim klientom to:

 • Telefon, smartfon, tablet muszą pochodzić z legalnego źródła
 • Jeżeli posiadają dowód zakupu cena może być wyższa.
 • Jeżeli urządzenie brane było na raty cena może być niższa.

Jeżeli transakcja jest załatwiana drogą internetową płatność jest najczęściej realizowana w ciągu 24 lub 48 godzin. Wiele firm oferuje bezpłatnego kuriera a przy składaniu zlecenia nie ma ryzyka zmiany ceny, ponieważ skup daje 7-dniową gwarancję utrzymania ceny przy sprzedaży.

W jakiej sytuacji ludzie sprzedają urządzenia elektroniczne do skupu telefonów?

 • Nietrafiony prezent można zamienić na wymarzone urządzenie, lub odebrać gotówkę po jego sprzedaży w skupie.  
 • Jeżeli ktoś kupił telefon komórkowy, po czym zmienił zdanie i nie może zwrócić aparatu, skup odkupi go bez problemu w dobrej cenie.
 • Niepotrzebne urządzenie elektroniczne posiadające jeszcze wartość, może być zastrzykiem gotówki.

Serwis urządzeń elektronicznych w skupie telefonów

Skup telefonów poza usługą odkupu zajmuje się często naprawą większości modeli smartfonów, telefonów komórkowych i tabletów. Podczas każdej procedury wymienione części są najwyższej jakości co gwarantuje długie użytkowanie. Każdy aparat po naprawie podlega przetestowaniu i dopiero przekazywany jest klientowi. Skup telefonów może realizować także naprawy wysyłkowe.

Jak wygląda naprawa wysyłkowa urządzeń elektronicznych?

Kurier odbiera od klienta urządzenie, które po dostarczeniu do skupu poddawane jest diagnostyce. Specjalista szacuje możliwości jego naprawy a także wylicza koszty części oraz robocizny. Jeżeli klient nie akceptuje przedstawionego kosztorysu urządzenie jest odsyłane. W przypadku akceptacji kosztów wykonywana jest naprawa i sprzęt zostaje odesłany do klienta.

Dlaczego skup telefonów cieszy się zainteresowaniem wśród klientów?

 • Ekspresowa naprawa
 • Gwarancja wydawana jest na każdą wykonaną naprawę
 • Klient może otrzymać sprzęt zastępczy, aby nie tracić kontaktu ze światem
 • Ochrona danych osobowych
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych telefonów i nośników pamięci.

Obecnie większość ludzi korzysta z różnego rodzaju urządzeń: telefonów, smartfonów, tabletów, laptopów i wielu innych. Jest to duże udogodnienie, problem pojawia się, kiedy poszczególne pliki czy foldery zostaną usunięte. Tylko profesjonalista potrafi odzyskać takie dane, wybór firmy jest ważny, ponieważ chodzi tutaj o bezpieczeństwo prywatnych danych. Skup telefonów posiadający w ofercie taką usługę odzyskuje dane z każdego urządzenia elektronicznego, nie ma znaczenia czy telefon czy tablet uległ uszkodzeniu mechanicznemu czy miała miejsce awaria oprogramowania.

Skup telefonów komórkowych od firm

Skup telefonów okazał się wygodnym rozwiązaniem dla firm. Dzięki korzystaniu z takiej możliwości, wielu przedsiębiorców ma możliwość zdobycia dodatkowych środków finansowych ze sprzedaży starych, niepotrzebnych już telefonów komórkowych lub innych urządzeń elektronicznych. Odkupiony od firm sprzęt może zostać znowu wykorzystany, ponieważ jest spory popyt na narzędzia telekomunikacyjne, które są sprawne i tanie. Dzięki szybkiej transakcji właściciel firmy może sprzedać zużyte telefony i odzyskać jakąś część zamrożonej gotówki. Skup telefonów przeprowadza cały proces w rzetelny sposób z zachowaniem wszystkich wymogów, które związane są z ochroną danych osobowych RODO.