Laptop VivoBook S14 S433 Core™ i5-1135G7 | 512 GB | 8 GB czarny

Laptop VivoBook S14 S433 Core™ i5-1135G7 | 512 GB | 8 GB czarny to klasyka w swojej kategorii. W czasach intensywnie digitalizującego się społeczeństwa maszyna ta świetnie sprawdzi się jako podstawowe narzędzie do prac codziennych oraz biurowych. Ultrabooki w zasadzie weszły już na stałe w oferty sklepów z sprzętem komputerowym, a ich popularność wzrasta z każdym rokiem. Dzięki dodanym podzespołom każdy użytkownik będzie cieszył się wydajnym procesorem oraz ultra cienkim i lekkim laptopem, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego gracza na rynku informatycznym.

Czym wyróżnia się Laptop Asus z serii VivoBook S14 S433?

Laptopy od zawsze były kupowane przede wszystkim ze względu na dużą wydajność oraz małe rozmiary, które pozwalają na łatwy transport. Tym właśnie również charakteryzuje się ten sprzęt. Dzięki procesorowi Intel® Core™ i5 11gen 1135G7 2,4 – 4,2 GHz oraz 16 GB pamięci RAM każdy użytkownik tego niesamowitego laptopa będzie mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie przez wiele godzin. Ponadto system, który został zainstalowany w tym sprzęcie (Windows 10 Home Edition) pozwala na doskonałej jakości pracę na kompatybilnych aplikacjach biurowych czy szkolnych. Dzięki stabilności działania laptop ten sprawdzi się również jako narzędzie pracy uczniów oraz studentów!

Laptop VivoBook S14 S433 Core™ i5-1135G7 | 512 GB | 8 GB czarnyLaptop VivoBook S14 S433 to sprzęt najwyższej jakości w swojej kategorii. Dzięki systemowi, który posiada wszelkie udogodnienia wynikające z fuzji poprzednich systemów, sprawia, że maszyna ta nie zawodzi w wielogodzinnej pracy. Dzięki swojej dostępności będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika biznesowego jak i prywatnego. Najnowsza propozycja firmy Microsoft czyli przeglądarka Edge to również świetnej jakości narzędzie, które zostało wprowadzone w najnowszej wersji Windows 10 Home Edition. Uruchomienie kilku bądź kilkunastu aplikacji używanych na co dzień przestało być również wyzwaniem dla prezentowanego sprzętu. Dzięki zainstalowanej dużej ilości wirtualnej pamięci można zapomnieć o jakichkolwiek przerwach w działaniu sprzętu, co pozwala cieszyć się stałą i nieprzerwaną rozrywką oraz pracą!

Sprzęt ten został również wyposażony w wysokiej jakości dysk SSD, który pozwala na szybkie odczytywanie danych, które są na nim zapisane. Dyski tego typu to zdecydowana zaleta tego laptopa. Ponadto obecność USB 3.1 pozwala na bezpieczne przyłączenie dodatkowego osprzętu, który jest akurat potrzebny do wykonania swojej pracy czy też codziennych czynności przy komputerze. Port USB 3.1 to również szybsze czytanie danych z zewnętrznego nośnika. Wartość odczytu wynosi aż 10 Gbit/s! Warto również wspomnieć o tym, iż USB 3.1 oraz dyski SSD są znacznie bardziej wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a więc zaopatrując się w ten model laptopa, zyskuje się pewność, iż nie ulegnie on uszkodzeniu nawet przy intensywniejszym użytkowaniu.

Zainwestuj w obraz i sprzęt najwyższej jakości!

Laptop VivoBook S14 S433 został wyposażony w matowy ekran LED, który został wyprodukowany w technologii EVY. Oznacza to, iż oglądając ulubione filmy czy też zdjęcia na ekranie 15,6 cala użytkownik będzie mógł cieszyć się najwyższej jakości, krystalicznym obrazem! Dodatkowo zintegrowana grafika Intel® Iris Xe Graphics sprawia, iż gry czy nawet animacje oglądane w trybie ultraHD nabiorą nowego wyrazu i zabiorą nas w nowy wymiar rozrywki! Ciekawostką, o której warto wspomnieć jest również łączność bezprzewodowa, w którą został wyposażony ten sprzęt. Dzięki WiFi 802.11 ax każdy posiadacz tego laptopa będzie mógł korzystać z sieci Internetowej, która pozostanie w stabilnej łączności przez cały czas, w którym będzie czynnie użytkowana.

Faktem, o którym warto wspomnieć jest fakt, iż laptop VivoBook S14 S433 został wyposażony w wejście HDMI, które pozwala na podłączenie sprzętów (np. telewizora) obsługujących ten typ złącza. Ponadto element, który uprzyjemni pracę np. fotografom jest bezpośredni czytnik kart pamięci, który jest wbudowany bezpośrednio do obudowy laptopa. Typ karty, który jest obsługiwany przez sprzęt to microSD. Dodatkiem, który przyjemni korzystanie z tego sprzętu oraz jeszcze lepiej zabezpieczy dane zapisane na laptopie jest fakt, iż został dodany czytnik linii papilarnych. Dzięki temu żadna niepowołana osoba nie dostanie się do naszych dokumentów praz informacji przechowywanych na naszym komputerze przenośnym. Jest to jedno z najlepszych dostępnych zabezpieczeń cyfrowych, które jest ciągle udoskonalane! Kolejny element, który znacznie ułatwia codzienną pracę jest podświetlana klawiatura. Idealnie sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła w miejscu, gdzie jest słabe lub niewystarczające oświetlenie.

Dzięki swoim niepowtarzalnym cechom laptop Vivobook stał się wyznacznikiem nowej jakości sprzętowej w swojej klasie i kategorii. Wbudowane podzespoły sprawiają, że całość współgra płynnie i bezawaryjnie. Jego lekkość (1,41 kg!) oraz elegancki wygląd sprawia, że sprawdzi się nie tylko w codziennej pracy, ale również w działaniach biznesowych, które wymagają działań na sprzęcie komputerowych. Nabywając ten model nabywana jest nie tylko niesamowita jakość, ale też gwarancja stabilnego działania!